Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 329 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Krupá 86, Krupá

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

46 774 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 536 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Beroun, okres Beroun

10 500 000 Kč

9 800 000 Kč

104 255 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

U Křížku 897, Vejprnice

10 590 000 Kč

8 800 000 Kč

57 516 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Poděbradova, Plzeň

6 980 000 Kč

110 794 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Modletice 123, Modletice

18 720 000 Kč

71 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 5742 m²Prodej stavebního pozemku 5742 m²
Prodej stavebního pozemku 5742 m²
Prodej stavebního pozemku 5742 m²

Prodej stavebního pozemku 5742 m²

Ostřetín, okres Pardubice

8 950 000 Kč

1 559 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Družstevní 85, Ondřejov

20 000 000 Kč

12 000 000 Kč

51 282 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Sibiřská 343, Jindřichův Hradec III

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

41 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Suchovrbenské nám. 2724/7, České Budějovice 5

9 490 000 Kč

8 290 000 Kč

98 690 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...373839...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 536 nemovitostí