Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 304 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 540 m²Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²

Prodej stavebního pozemku 540 m²

bratranců Veverkových 45, Praha

11 497 000 Kč

10 997 000 Kč

20 365 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 486 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

T. G. Masaryka 114, Ústí nad Orlicí

12 900 000 Kč

46 570 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 14346 m²Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²
Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Prodej stavebního pozemku 14346 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

24 990 000 Kč

1 742 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Tyršova 1735, Lipník nad Bečvou I-Město

11 990 000 Kč

11 700 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

8 480 000 Kč

107 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej stavebního pozemku 1833 m²Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Paseky 681, Želechovice nad Dřevnicí

6 814 600 Kč

6 290 400 Kč

3 432 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 3688 m²Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Paseky 31, Želechovice nad Dřevnicí

12 653 528 Kč

3 431 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Jana Patočky 444, Srubec

11 900 000 Kč

11 400 000 Kč

78 621 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
1...394041...231

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 486 nemovitostí