Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 321 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Dolní Branná 12, Dolní Branná

10 250 000 Kč

45 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 563 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Knínice 55, Knínice

6 490 000 Kč

48 797 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nezamyslova 396, Písek - Václavské Předměstí

7 280 000 Kč

85 647 Kč/m2

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²
Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Prodej domu 488 m², pozemek 1781 m²

Zlatá Olešnice 89, Zlatá Olešnice

6 700 000 Kč

13 730 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál

7 990 000 Kč

57 071 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Legerova 1822/43, Praha 2 - Nové Město

8 490 000 Kč

303 214 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

náměstí 5. května 13, Holýšov

8 900 000 Kč

23 421 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

1...555657...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 563 nemovitostí