Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 323 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Žampiónová 173, Praha 22 - Pitkovice

9 490 000 Kč

9 250 000 Kč

156 780 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 575 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Litvínovice 145, Litvínovice

12 990 000 Kč

72 167 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Střední 238, Pernink

7 250 000 Kč

40 278 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prachatická 4, Lhenice

11 500 000 Kč

60 847 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 355 m²Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²

Prodej bytu 3+1 355 m²

Prokopská, Slezská Ostrava, Ostrava

10 500 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Jarov 40, Jarov

6 750 000 Kč

87 662 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Šlovice 184, Dobřany

13 500 000 Kč

109 756 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

1...575859...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 575 nemovitostí