Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 326 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Husovy sady, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 570 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²

Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²

Rožmberk nad Vltavou 81, Rožmberk nad Vltavou

6 000 000 Kč

60 606 Kč/m2

Prodej domu 140.51 m²Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²

Prodej domu 140.51 m²

České Velenice

7 250 000 Kč

51 598 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Fakultní, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

9 490 000 Kč

150 635 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Vyletalova 958/3, Praha 18 - Letňany

6 150 000 Kč

219 643 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²

Kaliště 14, Nadějkov

7 490 000 Kč

55 481 Kč/m2

Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²

Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²

Stará Rudná 117, Rudná pod Pradědem

10 985 000 Kč

89 309 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Vysočany 6, Praha

10 700 000 Kč

10 485 000 Kč

187 232 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Libhošť 178, Libhošť

8 490 000 Kč

7 490 000 Kč

80 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10908 m²Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Vráž u Písku

12 700 000 Kč

1 164 Kč/m2

1...666768...233

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 570 nemovitostí