Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Hlavní město Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

241 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ďáblická 161/8, Praha - Ďáblice

8 440 000 Kč

7 999 000 Kč

163 245 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 192 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Nikoly Tesly, Praha

9 959 000 Kč

9 490 000 Kč

148 281 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

8 400 000 Kč

190 909 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

5 690 000 Kč

5 300 000 Kč

212 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Františka Kadlece 594/18, Praha 8 - Libeň

8 600 000 Kč

8 390 000 Kč

152 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

7 490 000 Kč

138 704 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 890 m²Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²

Prodej stavebního pozemku 890 m²

Do Lipin, Praha

13 520 000 Kč

9 900 000 Kč

11 124 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Podle Kačerova 1259/36, Praha 4 - Michle

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

160 976 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

7 390 000 Kč

6 950 000 Kč

165 476 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

1...101112...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 192 nemovitostí