Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Hlavní město Praha

568 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Na Petynce 982/28, Praha 6 - Střešovice

8 899 000 Kč

143 532 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 222 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 113 m²Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²

Prodej bytu 4+kk 113 m²

Honzíkova, Praha

5 033 600 Kč

44 545 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Rotenská 540, Praha 14 - Kyje

59 950 000 Kč

164 247 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Drahobejlova 1294/9, Praha 9 - Libeň

4 470 000 Kč

165 556 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Záběhlická 1721/41, Praha 10 - Záběhlice

6 950 000 Kč

136 275 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 116 m²Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²

Prodej bytu 4+kk 116 m²

Skloněná 921/7, Praha 9 - Vysočany

15 500 000 Kč

133 621 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Poupětova 1383/13, Praha 7 - Holešovice

7 290 000 Kč

132 545 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Baranova 1833/11, Praha 3 - Žižkov

14 980 000 Kč

128 034 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Kounická, Praha

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
1...303132...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 222 nemovitostí