Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 553 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 586 m²Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²

Prodej stavebního pozemku 586 m²

Volyňská, Strakonice

1 400 000 Kč

2 389 Kč/m2

Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

3 000 000 Kč

2 800 000 Kč

53 846 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1488 m²Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

2 990 000 Kč

1 990 000 Kč

1 337 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1670 m²Prodej stavebního pozemku 1670 m²
Prodej stavebního pozemku 1670 m²
Prodej stavebního pozemku 1670 m²

Prodej stavebního pozemku 1670 m²

Kunžak, okres Jindřichův Hradec

1 590 750 Kč

953 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²

Sumrakov 53, Studená

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

22 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Bohdalovice, okres Český Krumlov

1 890 000 Kč

1 849 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1084 m²Prodej stavebního pozemku 1084 m²
Prodej stavebního pozemku 1084 m²
Prodej stavebního pozemku 1084 m²

Prodej stavebního pozemku 1084 m²

Čejetice, okres Strakonice

1 670 000 Kč

1 541 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Veselíčko 37, Veselíčko

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

36 184 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²

Bavorovská 528, Netolice

2 700 000 Kč

22 881 Kč/m2

1...9101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 553 nemovitostí