Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

V. Volfa 1334/31, České Budějovice 2

2 790 000 Kč

66 429 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 553 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

1 850 000 Kč

108 824 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej stavebního pozemku 711 m²Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²

Prodej stavebního pozemku 711 m²

Velešín, okres Český Krumlov

2 990 000 Kč

4 205 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 4213 m²Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Žárovná, okres Prachatice

1 990 000 Kč

472 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

53 784 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Bílsko, okres Strakonice

1 800 000 Kč

1 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Nišovice, okres Strakonice

1 200 000 Kč

960 000 Kč

16 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej bytu 2+kk 2 m²Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²

Prodej bytu 2+kk 2 m²

V. Volfa 1359/18, České Budějovice 2

2 890 000 Kč

1 445 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 553 nemovitostí