Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Paseky

2 049 535 Kč

1 903 000 Kč

1 299 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 553 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Kostelní Radouň, okres Jindřichův Hradec

1 597 000 Kč

1 490 000 Kč

1 501 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1733 m²Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Temelín, okres České Budějovice

3 975 000 Kč

2 975 000 Kč

1 717 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64.3 m²Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Slavče u Trhových Svinů

1 990 000 Kč

30 949 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

České Vrbné, České Budějovice

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²

Dřešín, okres Strakonice

2 390 000 Kč

39 833 Kč/m2

Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²

Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²

Dírná, okres Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 43 m²Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²

Prodej bytu 1+1 43 m²

Benešov nad Černou, Český Krumlov

2 100 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Čejetice 102, Čejetice

2 900 000 Kč

33 721 Kč/m2

1...567...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 553 nemovitostí