Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

262 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Paseky

2 049 535 Kč

1 903 000 Kč

1 299 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 150 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Kostelní Radouň, okres Jindřichův Hradec

1 597 000 Kč

1 490 000 Kč

1 501 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Erbenova 2061, Písek - Budějovické Předměstí

3 099 000 Kč

96 844 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

třída Přátelství 1996, Písek - Budějovické Předměstí

4 650 000 Kč

71 538 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Stádlec 59, Stádlec

3 830 000 Kč

3 390 000 Kč

40 843 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2590 m²Prodej stavebního pozemku 2590 m²
Prodej stavebního pozemku 2590 m²
Prodej stavebního pozemku 2590 m²

Prodej stavebního pozemku 2590 m²

Albrechtice nad Vltavou, okres Písek

4 423 500 Kč

1 708 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1733 m²Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Temelín, okres České Budějovice

3 975 000 Kč

2 975 000 Kč

1 717 Kč/m2

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...131415...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 150 nemovitostí