Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

269 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 5081 m²Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

4 995 000 Kč

4 495 000 Kč

885 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 158 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

K Dražejovu, Strakonice

3 255 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

K Dražejovu, Strakonice

3 937 000 Kč

100 949 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 2315 m²

Nová Včelnice, okres Jindřichův Hradec

4 190 000 Kč

3 780 000 Kč

15 429 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 768 m²Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²

Prodej stavebního pozemku 768 m²

Třída Čs. armády 571, Veselí nad Lužnicí

1 996 800 Kč

2 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1309 m²Prodej stavebního pozemku 1309 m²
Prodej stavebního pozemku 1309 m²
Prodej stavebního pozemku 1309 m²

Prodej stavebního pozemku 1309 m²

Jinín, okres Strakonice

1 790 000 Kč

1 367 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Frymburk 391, Frymburk

4 900 000 Kč

4 490 000 Kč

144 839 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 1350 m²Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Nová Pec, okres Prachatice

3 490 000 Kč

2 585 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Vrábče, okres České Budějovice

2 350 000 Kč

2 930 Kč/m2

Prodej chalupy 70 m², pozemek 239 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 239 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 239 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 239 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 239 m²

Kostelní 100/1, Vimperk I

5 199 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

1...252627

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 158 nemovitostí