Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

49 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 239 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Strunkovice nad Volyňkou, okres Strakonice

1 536 000 Kč

2 201 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 65 m²Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²

Prodej bytu 4+kk 65 m²

Slavče 30, Slavče

1 380 000 Kč

21 231 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1875 m²Prodej stavebního pozemku 1875 m²
Prodej stavebního pozemku 1875 m²
Prodej stavebního pozemku 1875 m²

Prodej stavebního pozemku 1875 m²

Školní 59, Nová Včelnice

1 990 000 Kč

1 061 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídl. Míru 251, Volary

1 990 000 Kč

1 940 000 Kč

28 116 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Spojovací 274, Jistebnice

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 239 nemovitostí