Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

60 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

3 000 000 Kč

2 800 000 Kč

53 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 274 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Veselíčko 37, Veselíčko

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

36 184 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²

Bavorovská 528, Netolice

2 700 000 Kč

22 881 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1906 m²Prodej stavebního pozemku 1906 m²
Prodej stavebního pozemku 1906 m²
Prodej stavebního pozemku 1906 m²

Prodej stavebního pozemku 1906 m²

Paseky

2 287 200 Kč

1 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1915 m²Prodej stavebního pozemku 1915 m²
Prodej stavebního pozemku 1915 m²
Prodej stavebního pozemku 1915 m²

Prodej stavebního pozemku 1915 m²

Čejetice, okres Strakonice

2 800 000 Kč

1 462 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Hrabice 58, Vimperk

3 100 000 Kč

2 900 000 Kč

46 032 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Vrábče, okres České Budějovice

2 350 000 Kč

2 930 Kč/m2

Prodej chalupy 617 m², pozemek 831 m²Prodej chalupy 617 m², pozemek 831 m²
Prodej chalupy 617 m², pozemek 831 m²
Prodej chalupy 617 m², pozemek 831 m²

Prodej chalupy 617 m², pozemek 831 m²

Klení 95, Benešov nad Černou

2 740 000 Kč

4 441 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 1850 m²Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Radomyšl, okres Strakonice

2 035 000 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Hradební 215, Nové Hrady

2 590 000 Kč

44 655 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 274 nemovitostí