Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

166 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²

Uzeničky, okres Strakonice

7 490 000 Kč

81 413 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 709 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Olšina 12, Horní Planá

7 950 000 Kč

49 688 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Náměstí, Horní Planá

6 990 000 Kč

84 217 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 81 m²Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²

Prodej bytu 2+kk 81 m²

K Dražejovu, Strakonice

7 874 000 Kč

97 210 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

K Dražejovu, Strakonice

6 090 000 Kč

99 836 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 707 m²Prodej stavebního pozemku 707 m²
Prodej stavebního pozemku 707 m²
Prodej stavebního pozemku 707 m²

Prodej stavebního pozemku 707 m²

55, Černá v Pošumaví

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

10 594 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²

Razice 66, Ražice

8 700 000 Kč

20 139 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej chalupy 460 m², pozemek 2427 m²Prodej chalupy 460 m², pozemek 2427 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 2427 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 2427 m²

Prodej chalupy 460 m², pozemek 2427 m²

Levín 7, Lišov

8 700 000 Kč

18 913 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej stavebního pozemku 12642 m²Prodej stavebního pozemku 12642 m²
Prodej stavebního pozemku 12642 m²
Prodej stavebního pozemku 12642 m²

Prodej stavebního pozemku 12642 m²

Malenice, okres Strakonice

8 900 000 Kč

704 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 380 m²Prodej domu 250 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 380 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

8 500 000 Kč

34 000 Kč/m2

1...151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 709 nemovitostí