Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Tavíkovice, okres Znojmo

1 909 000 Kč

38 180 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 185 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Vrbovec, okres Znojmo

990 000 Kč

24 750 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Blansko - Olešná, okres Blansko

1 390 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²

Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²

Zálesí 15, Zálesí

899 000 Kč

7 956 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Znojmo - Přímětice, okres Znojmo

1 802 900 Kč

51 511 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 185 nemovitostí