Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

280 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Moldavská 526/1, Brno - Bohunice

4 719 225 Kč

152 233 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 892 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 570 m²Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²

Prodej stavebního pozemku 570 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

2 300 000 Kč

4 035 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 415 m²Prodej stavebního pozemku 415 m²
Prodej stavebního pozemku 415 m²
Prodej stavebního pozemku 415 m²

Prodej stavebního pozemku 415 m²

Šanov, okres Znojmo

615 000 Kč

1 482 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Šanov, okres Znojmo

3 252 000 Kč

2 695 000 Kč

2 029 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Františka Kňourka 878, Břeclav

3 900 000 Kč

2 120 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Svat. Čecha, Hustopeče

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 423 m²Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²

Prodej stavebního pozemku 423 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 300 000 Kč

5 437 Kč/m2

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Bohuslavice 4215, Kyjov

4 750 000 Kč

4 500 000 Kč

14 516 Kč/m2

1...101112...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 892 nemovitostí