Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

281 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 366 m²Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²

Prodej stavebního pozemku 366 m²

Senetářov, okres Blansko

2 990 000 Kč

8 169 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2237 m²Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 735 242 Kč

1 223 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Nádražní, Kuřim

4 600 000 Kč

117 949 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 248 830 Kč

4 901 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 477 m²Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²

Prodej stavebního pozemku 477 m²

Kulířov, okres Blansko

1 390 000 Kč

2 914 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Čejč 332, Čejč

4 499 000 Kč

70 297 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávnická, Bučovice

4 800 000 Kč

4 454 000 Kč

64 551 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Ke Kapličce, Kuchařovice

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...567...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 915 nemovitostí