Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

281 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Poštovní 84, Valtice

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

78 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 914 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Republikánské obrany, Mikulov

4 990 000 Kč

4 590 000 Kč

127 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1274 m²Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Pouzdřany

4 490 000 Kč

3 890 000 Kč

3 053 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 98 m²Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²

Prodej bytu 2+1 98 m²

Uherčice 13, Uherčice

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

25 408 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Branišovice 136, Branišovice

4 260 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1152 m²Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

2 750 000 Kč

2 387 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

1...789...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 914 nemovitostí