Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Únanov, okres Znojmo

2 450 000 Kč

2 190 000 Kč

2 694 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 366 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Podmyče, okres Znojmo

4 000 000 Kč

2 625 000 Kč

10 294 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Moravská Nová Ves, okres Břeclav

3 350 000 Kč

2 890 000 Kč

26 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

1 087 Kč/m2

Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²
Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²
Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²

Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²

Bítov 107, Bítov

3 500 000 Kč

2 800 000 Kč

20 741 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Šumná

2 900 000 Kč

2 890 000 Kč

41 884 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1379 m²Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 632 000 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín

3 200 000 Kč

2 200 000 Kč

7 719 Kč/m2

1...456...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 366 nemovitostí