Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

3 999 000 Kč

17 617 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Bochov, okres Karlovy Vary

3 250 000 Kč

10 833 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 6 m²Prodej bytu 3+1 6 m²
Prodej bytu 3+1 6 m²
Prodej bytu 3+1 6 m²

Prodej bytu 3+1 6 m²

I. P. Pavlova 451/36, Karlovy Vary

4 990 000 Kč

831 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Žlutice, okres Karlovy Vary

3 950 000 Kč

33 193 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Hlavní třída 305/31, Mariánské Lázně

3 300 000 Kč

3 100 000 Kč

55 357 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Citice, okres Sokolov

4 950 000 Kč

23 239 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Svobodova 201/2, Nová Role

4 355 000 Kč

4 150 000 Kč

44 149 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Lubenecká 83, Chyše

3 300 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Sokolovská 514/99, Karlovy Vary - Rybáře

3 679 000 Kč

47 779 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Velký Hlavákov 11, Valeč

5 800 000 Kč

4 500 000 Kč

15 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 nemovitostí