Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Březová 2267/14, Aš

7 700 000 Kč

36 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Mlýnská, Bochov

6 490 000 Kč

20 603 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4036 m²Prodej stavebního pozemku 4036 m²
Prodej stavebního pozemku 4036 m²
Prodej stavebního pozemku 4036 m²

Prodej stavebního pozemku 4036 m²

Dalovice, okres Karlovy Vary

7 260 764 Kč

1 799 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 130 m²Prodej bytu 4+1 130 m²
Prodej bytu 4+1 130 m²
Prodej bytu 4+1 130 m²

Prodej bytu 4+1 130 m²

Evropská 124/23, Cheb

5 500 000 Kč

42 308 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Střední 238, Pernink

7 250 000 Kč

40 278 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Vrbice, okres Karlovy Vary

5 099 000 Kč

52 031 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Pod Parkem, Dalovice

8 810 000 Kč

97 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Hornická, Abertamy

5 300 000 Kč

71 622 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Libá 125, Libá

9 380 000 Kč

8 999 000 Kč

39 469 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí