Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

299 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nádražní, Žlutice

1 650 000 Kč

1 590 000 Kč

28 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+1 147 m²Prodej bytu 5+1 147 m²
Prodej bytu 5+1 147 m²
Prodej bytu 5+1 147 m²

Prodej bytu 5+1 147 m²

Kostelní 15/4, Loket

8 849 000 Kč

5 999 000 Kč

40 810 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 740 m²

Loket, okres Sokolov

6 590 000 Kč

44 228 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2270 m²Prodej stavebního pozemku 2270 m²
Prodej stavebního pozemku 2270 m²
Prodej stavebního pozemku 2270 m²

Prodej stavebního pozemku 2270 m²

Aš, okres Cheb

2 270 000 Kč

1 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Svobodova 201/2, Nová Role

4 355 000 Kč

4 150 000 Kč

44 149 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Aš, okres Cheb

2 333 100 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1197 m²Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²
Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Prodej stavebního pozemku 1197 m²

Loket, okres Sokolov

2 200 000 Kč

1 838 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1556 m²Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²
Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Prodej stavebního pozemku 1556 m²

Valeč, okres Karlovy Vary

2 654 536 Kč

2 334 000 Kč

1 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Na Vyhlídce 1080/55, Karlovy Vary

6 950 000 Kč

6 750 000 Kč

61 927 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8674 m²Prodej stavebního pozemku 8674 m²
Prodej stavebního pozemku 8674 m²
Prodej stavebního pozemku 8674 m²

Prodej stavebního pozemku 8674 m²

Josefov, okres Sokolov

5 832 750 Kč

672 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
1...232425...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí