Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

299 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²

Slunečná, Nová Role

11 490 000 Kč

80 350 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Zeyerova 263/10, Mariánské Lázně - Úšovice

6 000 000 Kč

81 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Lidická, Mariánské Lázně

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Družstevní, Cheb, Cheb

3 199 000 Kč

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Na Rovince 119, Habartov - Horní Částkov

8 400 000 Kč

81 553 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Bukovany 86, Bukovany

1 899 000 Kč

22 607 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vítězná 828, Hranice

1 390 000 Kč

27 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Moskevská 1518/56, Karlovy Vary

4 725 000 Kč

65 625 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 999 999 Kč

111 111 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej stavebního pozemku 8053 m²Prodej stavebního pozemku 8053 m²
Prodej stavebního pozemku 8053 m²
Prodej stavebního pozemku 8053 m²

Prodej stavebního pozemku 8053 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

5 234 450 Kč

650 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
1...456...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 167 nemovitostí