Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Karlovarský kraj

299 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Cheb, okres Cheb

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

49 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Dukelská, Kraslice

6 399 999 Kč

23 970 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Srní ev. č. 132, Stráž nad Ohří

12 900 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Náměstí 103, Krásno

4 349 000 Kč

3 850 000 Kč

15 400 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kolda
Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Realitní makléř: Lukáš Kolda

Lukáš Kolda

Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Lipová 477, Žlutice

7 900 000 Kč

5 200 000 Kč

29 379 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 199 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Třebeň, okres Cheb

2 400 000 Kč

3 030 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Březová 2267/14, Aš

7 700 000 Kč

36 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Nad Řekou 159, Dalovice - Všeborovice

11 690 000 Kč

10 750 000 Kč

76 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
1...678...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 nemovitostí