okres Karlovy Vary

Nemovitosti na prodej Karlovy Vary s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Koupaliště 915/7, Karlovy Vary - Rybáře

5 500 000 Kč

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 170 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 14 m²Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²

Prodej bytu 1+kk 14 m²

Moravská 205/14, Karlovy Vary

2 200 000 Kč

157 143 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Úvalská, Karlovy Vary

3 499 000 Kč

3 399 000 Kč

94 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Západní, Karlovy Vary

3 799 000 Kč

63 317 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

2 349 000 Kč

123 632 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Dvořákova 657/3, Karlovy Vary - Stará Role

4 499 000 Kč

4 399 000 Kč

56 397 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Stará Kysibelská, Karlovy Vary

4 290 000 Kč

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rohová 549, Karlovy Vary

3 699 000 Kč

3 500 000 Kč

40 698 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Spálená, Karlovy Vary

4 690 000 Kč

4 390 000 Kč

95 435 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 170 nemovitostí