okres Karlovy Vary

Nemovitosti na prodej Karlovy Vary s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej atypického bytu 75 m²Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²

Prodej atypického bytu 75 m²

Mattoniho nábřeží 351/82, Karlovy Vary - Drahovice

6 200 000 Kč

82 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 172 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Sokolovská 729/91, Karlovy Vary - Rybáře

3 780 000 Kč

63 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Východní, Karlovy Vary

4 700 000 Kč

4 550 000 Kč

74 590 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Slezská 396/3, Karlovy Vary - Stará Role

10 600 000 Kč

9 999 999 Kč

55 866 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Svobodova 422/21, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

43 370 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Svobodova 423/23, Karlovy Vary - Stará Role

9 030 000 Kč

90 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 950 000 Kč

1 799 999 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²

V Chatách ev. č. 46, Karlovy Vary - Tašovice

5 500 000 Kč

4 999 999 Kč

80 645 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 172 nemovitostí