obec Praha

Nemovitosti na prodej v katastrálním území Libeň, Praha

20 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Na Rokytce 1033/38, Praha 8 - Libeň

4 990 000 Kč

155 938 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 118 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Březenská 2466/6, Praha 8 - Libeň

12 900 000 Kč

161 250 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Na Dědince 515/12, Praha 8 - Libeň

5 100 000 Kč

188 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Českomoravská, Praha

8 950 000 Kč

8 490 000 Kč

141 500 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 2+1 81 m²Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²

Prodej bytu 2+1 81 m²

Praha 8 - Libeň, okres území Hlavního města Prahy

12 150 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Pod Kotlaskou 555, Praha

13 330 000 Kč

12 990 000 Kč

112 957 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Novákových, Praha

13 385 000 Kč

159 345 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 74 m²Prodej bytu 2+kk 74 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m²

Prodej bytu 2+kk 74 m²

Kurta Konráda 2445/7, Praha 9 - Libeň

8 650 000 Kč

116 892 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 80 m²Prodej bytu 2+1 80 m²
Prodej bytu 2+1 80 m²
Prodej bytu 2+1 80 m²

Prodej bytu 2+1 80 m²

U libeňského pivovaru 1035/30, Praha 8 - Libeň

12 874 000 Kč

12 722 000 Kč

159 025 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 118 nemovitostí