Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 458 m²Prodej stavebního pozemku 458 m²
Prodej stavebního pozemku 458 m²
Prodej stavebního pozemku 458 m²

Prodej stavebního pozemku 458 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

1 490 000 Kč

990 000 Kč

2 162 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 676 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Hosov ev. č. 406, Jihlava

870 000 Kč

13 810 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Podhradí, okres Cheb

840 500 Kč

1 092 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Dukelských hrdinů 281, Krupka - Maršov

850 000 Kč

21 795 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 373 m²Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²

Prodej stavebního pozemku 373 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

790 000 Kč

2 118 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 415 m²Prodej stavebního pozemku 415 m²
Prodej stavebního pozemku 415 m²
Prodej stavebního pozemku 415 m²

Prodej stavebního pozemku 415 m²

Šanov, okres Znojmo

615 000 Kč

1 482 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Hartvíkovice, okres Třebíč

770 000 Kč

489 000 Kč

9 780 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Oloví, okres Sokolov

790 000 Kč

650 000 Kč

793 Kč/m2

1...345...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 676 nemovitostí