Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 753 m²Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²

Prodej stavebního pozemku 753 m²

Běhařovice, okres Znojmo

665 000 Kč

625 000 Kč

830 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 502 m²Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²

Prodej stavebního pozemku 502 m²

Chyšky, okres Písek

450 000 Kč

896 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 580 m²Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²
Prodej stavebního pozemku 580 m²

Prodej stavebního pozemku 580 m²

Hranice, okres Cheb

799 000 Kč

449 000 Kč

774 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Skorkov

1 250 000 Kč

790 000 Kč

13 621 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Horní Poustevna 53, Dolní Poustevna

1 000 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Odrůvky 44, Studnice

1 490 000 Kč

999 000 Kč

39 960 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

České Vrbné, České Budějovice

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 715 m²Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²

Prodej stavebního pozemku 715 m²

Terešov, okres Rokycany

750 000 Kč

1 049 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...567...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 nemovitostí