Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Hlučín, okres Opava

1 250 000 Kč

860 000 Kč

18 696 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Lechova, Ostrava

990 000 Kč

949 000 Kč

23 725 Kč/m2

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

999 000 Kč

13 875 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 654 m²Prodej stavebního pozemku 654 m²
Prodej stavebního pozemku 654 m²
Prodej stavebního pozemku 654 m²

Prodej stavebního pozemku 654 m²

Olešná, okres Písek

729 000 Kč

1 115 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

990 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2010 m²Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Kelč, okres Vsetín

900 000 Kč

448 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 558 m²Prodej stavebního pozemku 558 m²
Prodej stavebního pozemku 558 m²
Prodej stavebního pozemku 558 m²

Prodej stavebního pozemku 558 m²

Podmokly, okres Rokycany

900 000 Kč

1 613 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Dlažov, okres Klatovy

999 000 Kč

985 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

1...8910...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 nemovitostí