Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

677 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Luká - Ješov

1 230 000 Kč

1 317 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Populární

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Ostopovice ev. č. 548, Ostopovice

1 150 000 Kč

990 000 Kč

27 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Petrovická, Krnov

1 190 000 Kč

20 169 Kč/m2

1234...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí