Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1849 m²Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Pertoltice, okres Liberec

1 695 000 Kč

917 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 161 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Kostelní Radouň, okres Jindřichův Hradec

1 597 000 Kč

1 490 000 Kč

1 501 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 850 m²Prodej stavebního pozemku 850 m²
Prodej stavebního pozemku 850 m²
Prodej stavebního pozemku 850 m²

Prodej stavebního pozemku 850 m²

Žirovnice

1 590 350 Kč

1 871 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2836 m²Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Šubířov, okres Prostějov

3 330 250 Kč

1 389 640 Kč

490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 701 m²Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²

Prodej stavebního pozemku 701 m²

Krouna, okres Chrudim

1 306 250 Kč

1 250 000 Kč

1 783 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Žichovice, okres Klatovy

1 200 000 Kč

1 875 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1611 m²Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Petrovice

1 933 000 Kč

1 699 999 Kč

1 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Nový Oldřichov, okres Česká Lípa

1 350 900 Kč

450 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...323334...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 161 nemovitostí