Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

679 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice, okres Prostějov

1 551 000 Kč

23 149 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 157 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+1 64.3 m²Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Slavče u Trhových Svinů

1 990 000 Kč

30 949 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 62.6 m²Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²

Prodej bytu 3+1 62.6 m²

U Věžových domů 2933/8, Most

1 790 000 Kč

28 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Americká 2218/17, Teplice

1 890 000 Kč

35 660 Kč/m2

Prodej chaty 64 m²Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²

Prodej chaty 64 m²

Bochov, Karlovy Vary

1 899 000 Kč

29 672 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Litochovice nad Labem 8, Prackovice nad Labem

1 690 000 Kč

1 590 000 Kč

41 842 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 735 m²

Horní Poustevna 53, Dolní Poustevna

1 000 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Odrůvky 44, Studnice

1 490 000 Kč

999 000 Kč

39 960 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

24, Stanovice

1 950 000 Kč

7 800 Kč/m2

1...343536...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 157 nemovitostí