Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

682 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 853 m²Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²

Prodej stavebního pozemku 853 m²

Podhořany u Ronova, okres Chrudim

1 290 000 Kč

1 512 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 161 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Mladecko ev. č. 1, Mladecko

2 000 000 Kč

1 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Kostelec, okres Jihlava

1 490 000 Kč

33 111 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Ořech, okres Praha-západ

450 000 Kč

23 684 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Honzíkova, Praha

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

45 227 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Glennova 2706/7, Ústí nad Labem - Severní Terasa

1 790 000 Kč

94 211 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Pardubice, okres Pardubice

650 000 Kč

81 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Bítovčice, okres Jihlava

1 790 000 Kč

42 619 Kč/m2

1...394041...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 161 nemovitostí