Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 161 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Křečov 11, Štichovice

1 370 000 Kč

39 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3613 m²Prodej stavebního pozemku 3613 m²
Prodej stavebního pozemku 3613 m²
Prodej stavebního pozemku 3613 m²

Prodej stavebního pozemku 3613 m²

Křenovice, okres Písek

2 690 000 Kč

1 290 000 Kč

357 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Praha, okres Praha 10

1 785 479 Kč

77 630 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3281 m²Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Chotoviny, okres Tábor

1 490 000 Kč

454 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1784 m²Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

1 650 000 Kč

925 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
1...565758...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 161 nemovitostí