Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 593 m²Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²

Prodej stavebního pozemku 593 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

1 838 300 Kč

3 100 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 141 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 586 m²Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²

Prodej stavebního pozemku 586 m²

Volyňská, Strakonice

1 400 000 Kč

2 389 Kč/m2

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Boč 13, Stráž nad Ohří

1 798 000 Kč

30 475 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

32 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

1 500 000 Kč

1 400 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
1...585960...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 141 nemovitostí