Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

677 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1373 m²Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Linhartice, okres Svitavy

840 000 Kč

769 000 Kč

560 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 606 m²Prodej stavebního pozemku 606 m²
Prodej stavebního pozemku 606 m²
Prodej stavebního pozemku 606 m²

Prodej stavebního pozemku 606 m²

Těmice u Hodonína

1 990 000 Kč

1 590 000 Kč

2 624 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²

Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²

Radějov 12, Buřenice

1 490 000 Kč

900 000 Kč

10 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej stavebního pozemku 768 m²Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²

Prodej stavebního pozemku 768 m²

Třída Čs. armády 571, Veselí nad Lužnicí

1 996 800 Kč

2 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1066 m²Prodej stavebního pozemku 1066 m²
Prodej stavebního pozemku 1066 m²
Prodej stavebního pozemku 1066 m²

Prodej stavebního pozemku 1066 m²

Svážná 1279, Karviná

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

1 210 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1309 m²Prodej stavebního pozemku 1309 m²
Prodej stavebního pozemku 1309 m²
Prodej stavebního pozemku 1309 m²

Prodej stavebního pozemku 1309 m²

Jinín, okres Strakonice

1 790 000 Kč

1 367 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²

Radějov, okres Hodonín

1 190 000 Kč

995 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2318 m²Prodej stavebního pozemku 2318 m²
Prodej stavebního pozemku 2318 m²
Prodej stavebního pozemku 2318 m²

Prodej stavebního pozemku 2318 m²

Malé Svatoňovice, okres Trutnov

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

772 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Prodej stavebního pozemku 1710 m²Prodej stavebního pozemku 1710 m²
Prodej stavebního pozemku 1710 m²
Prodej stavebního pozemku 1710 m²

Prodej stavebního pozemku 1710 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 393 300 Kč

1 803 300 Kč

1 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1044 m²Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²
Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Prodej stavebního pozemku 1044 m²

Hradišťská, Koňákov, Český Těšín

1 567 500 Kč

1 501 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
1...65666768

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí