Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1 432 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Janovice v Podještědí 29, Janovice v Podještědí

3 900 000 Kč

2 500 000 Kč

15 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 460 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 894 m²Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²

Prodej stavebního pozemku 894 m²

Raspenava

1 290 000 Kč

1 443 Kč/m2

Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

2 745 000 Kč

2 475 000 Kč

63 462 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Praha, okres Praha 9

2 686 309 Kč

50 685 Kč/m2

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Povrly, okres Ústí nad Labem

2 065 000 Kč

1 765 000 Kč

33 942 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej chaty, pozemek 942 m²Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²

Prodej chaty, pozemek 942 m²

Suchdol, Křimov

2 800 000 Kč

1...101112...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 460 nemovitostí