Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1 436 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Ondřejov ev. č. 51, Pláně

1 150 000 Kč

30 263 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Kosmá 1099, Rychvald

2 700 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej chaty 42 m²Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²

Prodej chaty 42 m²

Pod Havranem, Štěchovice

643 500 Kč

15 321 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Skuhrov, okres Havlíčkův Brod

1 290 000 Kč

1 175 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1406 m²Prodej stavebního pozemku 1406 m²
Prodej stavebního pozemku 1406 m²
Prodej stavebního pozemku 1406 m²

Prodej stavebního pozemku 1406 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

1 900 000 Kč

1 351 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1088 m²Prodej stavebního pozemku 1088 m²
Prodej stavebního pozemku 1088 m²
Prodej stavebního pozemku 1088 m²

Prodej stavebního pozemku 1088 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 720 000 Kč

2 490 000 Kč

2 289 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²

Radonice 155, Radonice

1 700 000 Kč

22 667 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

33 077 Kč/m2

1...121314...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 491 nemovitostí