Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1 454 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 522 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 6197 m²Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Plánice, Plánice

2 750 000 Kč

444 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

2 379 465 Kč

95 179 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 517 m²Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²

Prodej stavebního pozemku 517 m²

Vážany, okres Uherské Hradiště

1 321 900 Kč

2 557 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej stavebního pozemku 1244 m²Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Březno, okres Chomutov

2 620 000 Kč

2 106 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

899 000 Kč

739 000 Kč

24 633 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...232425...146

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 522 nemovitostí