Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1 448 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Louka, okres Blansko

1 890 000 Kč

13 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 451 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3961 m²Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Milín, okres Příbram

2 450 000 Kč

1 995 000 Kč

504 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej stavebního pozemku 906 m²Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²

Prodej stavebního pozemku 906 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

1 812 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Kysucká, Český Těšín, Český Těšín

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

38 088 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Znojemská, Hrušovany nad Jevišovkou

3 090 000 Kč

2 990 000 Kč

57 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Dubická, Česká Lípa

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

42 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 475 m²Prodej stavebního pozemku 475 m²
Prodej stavebního pozemku 475 m²
Prodej stavebního pozemku 475 m²

Prodej stavebního pozemku 475 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 300 000 Kč

2 737 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Perštejn, okres Chomutov

2 430 000 Kč

2 700 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Lázeňská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

3 950 000 Kč

2 650 000 Kč

126 190 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
1...282930...145

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 451 nemovitostí