Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1 447 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Kpt. Kufnera, Nýrsko

3 675 000 Kč

2 990 000 Kč

10 717 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 523 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Vodičkova 149, Počátky

3 690 000 Kč

2 980 000 Kč

32 043 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Ostopovice ev. č. 548, Ostopovice

1 150 000 Kč

990 000 Kč

27 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 154 m²Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²

Prodej domu 154 m²

Dírná, Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Populární

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 680 m²Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²

Prodej stavebního pozemku 680 m²

Nová Ves pod Pleší

2 500 000 Kč

3 676 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

1...567...145

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 523 nemovitostí