Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

1 447 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mezholezy 36, Mezholezy

2 200 000 Kč

29 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 524 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Vincencov 27, Vincencov

1 080 000 Kč

10 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Suchovršice 124, Suchovršice

2 490 000 Kč

36 618 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Vsetín, okres Vsetín

2 190 000 Kč

2 007 Kč/m2

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

999 000 Kč

849 000 Kč

30 321 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²

Příbram, okres Příbram

2 750 000 Kč

63 953 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Populární

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Velká Kraš, okres Jeseník

2 790 000 Kč

50 727 Kč/m2

1...789...145

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 524 nemovitostí