Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 938 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Foersterova, Karlovy Vary

4 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 746 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 132 m²Prodej domu 132 m²

Prodej domu 132 m²

Buková, Březová

5 300 000 Kč

4 200 000 Kč

31 818 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 894 m²Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²

Prodej stavebního pozemku 894 m²

Raspenava

1 290 000 Kč

1 443 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

2 745 000 Kč

2 475 000 Kč

63 462 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Dr. Davida Bechera, Karlovy Vary

4 800 000 Kč

61 538 Kč/m2

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Dlouhá 296/8, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

48 000 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...222324...294

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 746 nemovitostí