Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Luční, Litvínov

1 390 000 Kč

17 821 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 524 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 989 m²Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²

Prodej stavebního pozemku 989 m²

Nepomuk, okres Plzeň-jih

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

2 012 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

1 850 000 Kč

902 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídl. Míru 251, Volary

1 990 000 Kč

1 940 000 Kč

28 116 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Konstantina Biebla 2266/33, Most

1 569 900 Kč

26 608 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Dělnická, Bruntál

1 910 000 Kč

48 974 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 744 m²Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²

Prodej stavebního pozemku 744 m²

Kvasiny

1 852 560 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 735 m²Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²

Prodej stavebního pozemku 735 m²

Kvasiny

1 830 150 Kč

2 490 Kč/m2

1...141516...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 524 nemovitostí