Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

564 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 522 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Březůvky, okres Zlín

1 580 000 Kč

2 633 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 889 m²Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²

Prodej stavebního pozemku 889 m²

Holedeč, okres Louny

1 500 000 Kč

1 687 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1399 m²Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Polom, okres Přerov

1 538 900 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 690 000 Kč

39 394 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 790 000 Kč

41 725 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 990 000 Kč

2 488 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

1...171819...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 522 nemovitostí