Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

565 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 509 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Petrovická, Krnov

1 190 000 Kč

20 169 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Vincencov 27, Vincencov

1 080 000 Kč

10 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²

Třeboutice 63, Křešice

1 990 000 Kč

36 182 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Alšova, Bílina

1 499 000 Kč

55 519 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih

1 200 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Holčovice, okres Bruntál

1 690 000 Kč

1 490 000 Kč

13 304 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Podbořany - Pšov, okres Louny

9 990 000 Kč

1 300 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Mešovice 25, Uherčice

1 960 000 Kč

1 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
1234...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 509 nemovitostí