Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

564 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Lužany, okres Plzeň-jih

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

39 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 522 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

U Zámku 126, Třebívlice

1 990 000 Kč

94 762 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Čujkovova 1856/52, Ostrava - Zábřeh

1 950 000 Kč

67 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1253 m²Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

1 190 000 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 551 m²Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²

Prodej stavebního pozemku 551 m²

Myslivečkova 17, Ústí nad Labem

1 090 000 Kč

1 978 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1744 m²Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Velké Heraltice, okres Opava

1 790 000 Kč

1 026 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 260 000 Kč

1 100 000 Kč

5 584 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1745 m²Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²
Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Prodej stavebního pozemku 1745 m²

Libá, okres Cheb

1 750 000 Kč

1 003 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 824 m²Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²

Prodej stavebního pozemku 824 m²

Krásný Dvůr, Krásný Dvůr

1 600 000 Kč

1 942 Kč/m2

1...404142...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 522 nemovitostí