Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

564 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 761 m²Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²

Prodej stavebního pozemku 761 m²

Jarošova, Varnsdorf

1 069 000 Kč

1 405 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 507 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 755 m²Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²

Prodej stavebního pozemku 755 m²

Ruprechtov

1 690 000 Kč

2 238 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1683 m²

Kněždub 25, Kněždub

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

11 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 966 m²Prodej stavebního pozemku 966 m²
Prodej stavebního pozemku 966 m²
Prodej stavebního pozemku 966 m²

Prodej stavebního pozemku 966 m²

Žírovice, Františkovy Lázně

1 207 500 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 958 m²Prodej stavebního pozemku 958 m²
Prodej stavebního pozemku 958 m²
Prodej stavebního pozemku 958 m²

Prodej stavebního pozemku 958 m²

Žírovice, Františkovy Lázně

1 197 500 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4667 m²Prodej stavebního pozemku 4667 m²
Prodej stavebního pozemku 4667 m²
Prodej stavebního pozemku 4667 m²

Prodej stavebního pozemku 4667 m²

Velká nad Veličkou, okres Hodonín

1 200 000 Kč

257 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3940 m²Prodej stavebního pozemku 3940 m²
Prodej stavebního pozemku 3940 m²
Prodej stavebního pozemku 3940 m²

Prodej stavebního pozemku 3940 m²

Horní Řasnice, okres Liberec

1 384 000 Kč

351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 806 m²Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²

Prodej stavebního pozemku 806 m²

Na Barborce, Dubí

1 926 340 Kč

2 390 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 834 m²Prodej stavebního pozemku 834 m²
Prodej stavebního pozemku 834 m²
Prodej stavebního pozemku 834 m²

Prodej stavebního pozemku 834 m²

Na Barborce, Dubí

1 993 260 Kč

2 390 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Citice, Sokolov

1 699 200 Kč

1 200 Kč/m2

1...535455...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 507 nemovitostí